Šiais laikais mados tendencijos yra nuolat kintančios. Vienas geriausių pasiūlymų, kaip amžinai išlikti madingam yra  marškinėliai su užrašais.  Juk užrašas , mano manymu, yra itin pastebima puošmena , ir jis nesensta jau amžių amžius. Pavyzdžiui, kad ir lotyniškas posakis ,,Sciro me nihil scire“- žinau, kad nieko nežinau. Tai amžina nesenstanti tiesa, kuri visada bus madinga. Tad norint apsidrausti ir visada būti madingam reikia pirkti marškinėlius su užrašais ant kurių ir yra skelbiamos šios tiesos. Žinoma tik įpuolus į parduotuvę ir pasiimti bet kokį užrašą ir spalva nėra lavai protinga ir racionalu. Geriausia marškinėlių pirkimą susiorganizuoti iš anksto, numatyti kiekvieną žingsnį.

Juk pagrindinis tikslas yra ko ne kiekvieno žmogaus siekiamybė – amžinai madingas drabužis, kuris kartu yra ir aksesuaras. Todėl tikrai vertėtų padirbėti, paplanuoti ir įgyvendinti šią siekiamybę. Galbūt ši aprangos detalė kada nors jums sukraus milijonus. Taip nutikti gali, nes marškinėliai su užrašais net jūsų nepažįstančiam žmogui atkleis, jūsų asmenybės subtilybes. Taigi, manau nereikia laukti ir raginu imtis veiksmų. Užrašui patartina rinktis times new roman  šriftą, nes šis šriftas yra įskaitomas net iš labai toli, ir prastomis matomumo sąlygomis. Juk nėra nieko blogiau negu marškinėliai su užrašais, kurių užrašų įskaityti yra neįmanoma.

Apie šią problemą derėtų pamąstyti iš anksto visai kaip šachmatų partijoje nuspėti savo priešininko įjimą taip ir mados tendencijas. Pasirinktas teksto šriftas turi būti universalus, neprarandantis savo vertės net kintant madoms. Tos mados yra be galo nepastovios, tačiau marškinėliai su užrašais sulaikys jas bent truputį. Dar vienas dalykas, kodėl verta pirkti šiuos marškinėlius yra tas, kad jie bus autentiški, jeigu juos susimodeliuosite patys yra labai mažai tikimybė per visą pasaulį, kad atsiras identiški. Taigi, jeigu jūs esate pakvaišęs dėl kiekvieno mados klyksmo patarčiau sustoti ir pasimėgauti kuo nors kitu , nes marškinėliai su užrašai sutaupys jums laiko, nes jie yra amžinai madingi. Toks jau tas gyvenimas, kupinas streso ir neramumų todėl reikia rinktis bent jau aprangą, kuri leistų, nors minutėlei atsiriboti nuo šurmulio ir nerimo.

Reikia nepamiršti, kad artėjant šventėms tai gali būti itin geras pasirinkimas, originali ir nebrangi dovana. Prištampuotų vienodų prekių galite rasti kiekvienoje maximoje ir kiekviename akropolyje. O individualiai paruoštų marškinėlių bus vienas vienintelis vienetas. Aišku tam reikės ir individualios idėjos su individualia mintimi.

Bet jei neturite savo idėjos tam glai padėti visagalis internetas. Nesvarbu, kad mintis bus nukopijuota. Marškinėliai vis tiek bus vienetiniai – skirsis jų dydis, šriftas, psalva, teksto pasukimas. Vienintelė bėda norint padovanoti marškinėlius yra žinoti jų savininko dydį. Situacija nebus labai maloni, jei jis marškinėliuose paskęs arba priešingai – į juos visiškai netilps. Tokiu atveju tai gali būti priimta kaip įsipareigojimas numesti svorio. Aišku viskas priklauso nuo žmogaus. Renkantis marškinėlius su užrašais labai svarbus ir jų pasirkinkimas. Marškinėlių audinys turėtų būti iš medvilėnės. O tekstas geriausia siuvinėtas. Prastesniu atveju – dažytas. Pačiu prasčiausiu atveju klijuotas. Tiesiog tokie marškinėliai greičiausiai dėvisi, ypač po skalbimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *