Vairuojant lengvąjį automobilį nuolatos patenkama į tokią situaciją kai išsiruošiate atostogauti ar tiesiog norite pasiimti šiek tiek daugiau daiktų kai kur nors važiuojate tačiau jūsų vairuojamame automobilyje tiesiog nėra pakankamai vietos visiems daiktams sukrauti. Tuomet lieka tik vienas visas bėdas išsprendžiantis dalykas – išsinuomoti stogo bagažinę. Šiandien pakalbėsime apie populiariausią Kaune veikiančią stogo bagažinių nuoma užsiimančia įmone bei jų teikiamos nuomos kainas.

Pradėkime nuo to, kad įmonė įsikūrusi Jurbarko g. 5, Kaune. Jos pavadinimas puikiai puikiai nusako veiklos sritį – UAB „Stogo bagažinės“. Taip pat ši firma, kaip ir daugelis kitų, turi ir internetinį puslapį, kuriame galėsite neišeidami iš namų išsirinkti jums reikalingas prekes. Stogo bagažinių nuoma yra pagrindė įmonės veikla tačiau be jų galima išsinuomoti ir slidžių laikiklius, dviračių laikiklius, ratų grandines. Be to visus mano minėtus atributus galima ne tik išsinuomoti bet ir nusipirkti jei ruošiatės keliauti daugiau ir ketinate turėti nuosavą bagažinę. Bagažines galite nuomotis arba naujas, arba jau panaudotas. Naujos, savaime aišku, kainuos šiek tiek daugiau, tačiau tuomet būsite tikras, kad jos bus puikios kokybės, be to naują daiktą naudoti visuomet maloniau nei jau kažkieno panaudotą. Naujų stogo bagažinių nuoma 2-4 dienoms kainuoja 7,5 eurų už parą. Nuomojantis ilgesniam terminui, pavyzdžiui dešimčiai ir daugiau dienų, nuomos kaina parai nukrenta iki 5,7 eurų už parą. Už minėtas kainas galima išsinuomoti apie 20 kg sveriančią, 320 litrų, 2,06 metrų ilgio plastmasinę bagažinę. Norint tokią įsigyti bus suteikta 5 metų garantija.

Panaudotų stogo bagažinių nuoma, kaip jau minėjau yra šiek tiek pigesnė. Pavyzdžiui, 420 litrų talpos, 20 kg svorio bei 2 metrų ilgio plastmasinės bagažinės nuoma kainuos 5,8 eurų už parą nuomojantis 2-4 dienoms, o jei terminas prailgintas iki daugiau nei dešimties dienų, kaina už parą krenta iki 4,4 eurų. Galime pastebėti, kad ką tik aprašyta stogo bagažinė yra 100 litrų talpesnė, tačiau nuomos kaina yra mažesnė vien dėl to, kad ši bagažinė buvo kelis kartus panaudota. Nepaisant to, jos būklė vis tiek išlieka ideali. Taigi, jei norite sutaupyti verčiau rinkitės naudotą stogo bagažinę nes ji niekuo nesiskiria nuo naujos išskyrus žemesnę kainą.

Išvada tokia, kad jei esate laikinosios sostinės gyventojas ir ketinate atostogauti bet vairuojate lengvąjį automobilį su mažos talpos bagažine, tuomet UAB „Stogo bagažinės“ suteiks visas su stogo bagažinių nuoma susijusias kokybiškas paslaugas už priimtiną kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *